To miejsce, w którym chcę się dzielić moją wiedzą i doświadczeniami z pracy z dziećmi, tego jakie mam podejście, jakimi wartościami się kieruję, jak ta praca może wyglądać oraz miejsce w którym dzielę się moimi doświadczeniami jako mama.
Chcę kierować to wszystko dla rodziców i osób które pracują z dziećmi, ale też dla osób, które chcą zrozumieć dzieci z perspektywy specjalistów, rodziców, opiekunów oraz samych dzieci. To nie tylko sama aktualna wiedza na temat rozwoju dzieci, ale odwoływanie się do konkretnych doświadczeń, popełnionych błędów, przeżytych chwil, tych dobrych i cięższych, które nie raz doprowadzały do łez.
Z miłości do dzieci chcę zmusić Was do refleksji, aby pokazać, że dzieci są z natury dobre i są wartością samą w sobie. One nie robią tego, co im mówimy, one robią to, co my robimy. Że życie dorosłych ma większy wpływ na dzieci niż jakiekolwiek świadome próby i metody wychowawcze. A my dorośli powinniśmy je wysłuchać, obserwować, rozmawiać z nimi, zaufać im a przede wszystkim dać im czas.
Z miłości do dzieci to również przestrzeń, gdzie dzieci mają głos (te małe i te duże) i pokazują nam czego możemy się od nich nauczyć, bo dzieci nie potrzebują doskonałych rodziców, opiekunów czy nauczycieli, ale autentycznych ludzi z krwi i kości, którzy może nie wiedzą wszystkiego, ale są za to stale gotowi, żeby się rozwijać.
To miejsce, gdzie z miłości do dzieci chcemy być lepszymi opiekunami, nauczycielami, rodzicami i dziadkami, aby kiedy będą dorosłe i same poszły w świat, miały ze sobą bagaż wartości, które chcemy im przekazać na początku ich drogi.