O mnie

Nazywam się Danuta Woźniak i cieszę się, że jesteś tutaj ze mną!

Z wykształcenia jestem pedagogiem, zawodowo pracuję z dziećmi, które są moją miłością i pasją, dlatego właśnie to zainspirowało mnie do stworzenia tego bloga.

Wiedzę moją zdobywałam na studiach, szkoleniach, zgłębiam ją codziennie w pracy i dzięki literaturze bliskiej wyznawanym przeze mnie wartościom związanych z podejściem do dziecka jak do małego człowieczka. Jednak przede wszystkim wiedzę, którą posiadam to doświadczenia i przeżycia i nadal mi jej mało, dlatego każdy dzień poświęcam na ciągły rozwój 😉

Cóż więcej o mnie?

Preferuję zdrowy styl życia, a co za tym idzie wszystko co jest z tym tematem związane .Ważny jest dla mnie rozwój osobisty i jestem zdania, że jeżeli czegoś bardzo pragniemy to prędzej czy później to otrzymujemy, ale przede wszystkim bez nas nic samo się nie zrobi. Mam swoje marzenia, które spełniam, „bo marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia”.

Kiedy nie piszę, zajmuję się najważniejszą osóbką w moim życiu, czytam, spaceruję z psem, ćwiczę, medytuję, podróżuję, albo po prostu spędzam czas z moją drugą połówką, która jest moją największą życiową inspiracją czy przyjaciółmi.

 

Czytelniku…

Chcę abyś pamiętał, że nie jestem osobą idealną, bo tacy ludzie nie istnieją. Wszystko co piszę, to tylko moja opinia, którą wyrobiłam sobie poprzez własne przeżycia i doświadczenie. Media to świat, w którym każdy może wykreować się na kogo tylko chce, ja chcę być przede wszystkim autentyczna. Jeżeli się pomylę przyznam się, przeproszę. Nie musisz się ze mną zgadzać, bo każdy ma swoje rację, ja postępuję w moim życiu tak jak mi odpowiada, nikogo tym nie krzywdząc, więc również proszę o szacunek z Twojej strony, bo masz prawo się ze mną nie zgodzić. Możemy podyskutować, jeżeli w trakcie dyskusji przekonasz mnie do swojego zdania, chętnie je zmienię, jeżeli tylko będzie zgodne z wartościami wyznanymi przez mnie. Szczerze wyrażaj swoje zdanie, jednak nikogo nie obwiniając, nie obrażając i nie krytykując.