Grupa wsparcia

rozwój i wychowanie dziecka
Tworząc tę stronę chciałam się przede wszytkim dzielić wiedzą dotyczącą dzieci i całej tematyce z nimi związanej. Nie znajdziesz u mnie „porad” dotyczących dzieci, które pokazują jak nimi sterować by były nam posłuszne, ciągle kontrolowane, które akceptują tylko prawa rodzicielskie, a niewiele miejsca poświęcają dziecku, jego potrzebom, uczuciom i rozwojowi.
Przede wszystkim zależy mi na szerzeniu idei, by wszyscy potrafili spojrzeć na dziecko z jego perspektywy! I pamiętajcie, że:
marzenie, by być perfekcyjnym rodzicem jest absurdalne, bo każdy nas jest od czasu do czasu trudny w pożyciu, a najgorsji są ci, którzy próbują nie być trudni.
 
Dlatego postanowiałam założyć grupę wsparcia, do której Was serdecznie zapraszam! Nigdy nie jest za późno, aby zmienić swoje życie, naprawić błędy, trzeba tylko zerwać z tym co robi się niewłaściwie i zacząć postępować inaczej! 🙂

Grupa Rozwój i wychowanie dziecka Zmiłościdodzieci.pl” ma służyć wsparciu, rozmowom, wymianie doświadczeń i zainspirowaniu się w tematyce dziecięcej.

 

Do grupy zapraszam Czytelników bloga: http://zmiloscidodzieci.pl/, Rodziców, Dziadków, osób pracujących z dziećmi, jak również osób, które chciałyby się czegoś dowiedzieć o dzieciach.
Chcę, abyśmy w grupie znaleźli wsparcie i konkretną wiedzę; sama zamierzam dzielić się swoją wiedzą pedagogiczną i doświadczeniem na tym polu. Zależy mi na tym, by wszyscy potrafili spojrzeć na dziecko z jego perspektywy! Ta grupa ma nam to ułatwić!

Regulamin Grupy 

1. Grupa jest przeznaczona dla Czytelników bloga Zmiłościdodzieci.pl, rodziców, dziadków, osób pracujących z dziećmi, jak również osób, które chciałaby się dowiedzieć czegoś o dzieciach.

2. Grupa służy wsparciu, rozmowom, wymianie doświadczeń i szukaniu inspiracji.

3. warunek jest jeden- pytamy o sprawy związane z dziećmi, natomiast posty na tematy medyczne i wrzucanie ogłoszeń będą usuwane.

4. Dołączając o grupy przedstaw się w wątku do tego przeznaczonym (Przypiętym na górze tablicy). napisz nam z jakiego powodu do nas dołączyłeś i w czym możesz nam pomóc a w czym możemy pomóc Tobie. Jeżeli zajmujesz się czymś związanym z dziećmi, możesz podlinkować swój blog, fan page lub inne miejsce, w którym możemy Cię znaleźć.

5. Nie dziękuj za przyjęcie do grupy, tworzy się przez to niepotrzebny bałagan na tablicy jej członków.

6. Grupa jest miejscem wsparcia w przyjemnej atmosferze. Możesz się z kimś nie zgadzać, bo każdy ma swoje racje, jednak proszę o wzajemny szacunek wobec wszystkich członków. Szczerze wyrażaj swoje zdanie, jednak nikogo nie obrażając, obwiniając i nie krytykując. Bądź gotowy do inspirujących dyskusji, nie zamykając się agresywnie tylko na swoje zdanie. Osoby, które nie będą tego respektowały zostaną wyrzucone z grupy.

7. W naszej grupie ufamy sobie nawzajem, czyli nie wynosimy treści z grupy poza nią. Nie zgadzamy się na robienie print screenów i udostępniania ich dalej.

8. Każdy dodany post będzie moderowany i weryfikowany, Na zatwierdzenie lub odrzucenie postu mamy 48 godzin. Jeśli Twój post się nie pojawił, oznacza to, że nie był zgodny z regulaminem.

9. Jeśli chcesz nas o coś zapytać pisz na wiadomości strony na Facebooku lub naszego meila.

10. Grupa się rozwija, więc zarzekamy sobie również zmiany regulaminu.

To co? Dołączysz do nas?

rozwój i wychowanie dziecka