Grupa wsparcia

rozwój i wychowanie dziecka
Tworząc tę stronę chciałam się przede wszytkim dzielić wiedzą dotyczącą dzieci i całej tematyce z nimi związanej. Nie znajdziesz u mnie „porad” dotyczących dzieci, które pokazują jak nimi sterować by były nam posłuszne, ciągle kontrolowane, które akceptują tylko prawa rodzicielskie, a niewiele miejsca poświęcają dziecku, jego potrzebom, uczuciom i rozwojowi.
Przede wszystkim zależy mi na szerzeniu idei, by wszyscy potrafili spojrzeć na dziecko z jego perspektywy! I pamiętajcie, że:
marzenie, by być perfekcyjnym rodzicem jest absurdalne, bo każdy nas jest od czasu do czasu trudny w pożyciu, a najgorsji są ci, którzy próbują nie być trudni.
 
Dlatego postanowiałam założyć grupę wsparcia, do której Was serdecznie zapraszam! Nigdy nie jest za późno, aby zmienić swoje życie, naprawić błędy, trzeba tylko zerwać z tym co robi się niewłaściwie i zacząć postępować inaczej! 🙂

Grupa Rozwój i wychowanie dziecka Zmiłościdodzieci.pl” ma służyć wsparciu, rozmowom, wymianie doświadczeń i zainspirowaniu się w tematyce dziecięcej.

 

Do grupy zapraszam Czytelników bloga: http://zmiloscidodzieci.pl/, Rodziców, Dziadków, osób pracujących z dziećmi, jak również osób, które chciałyby się czegoś dowiedzieć o dzieciach.
 Chcę, abyśmy w grupie znalezli wsparcie i konkretną wiedzę; sama zamierzam dzielić się swoją wiedzą pedagogiczną i doświadczeniem na tym polu. Zależy mi na tym, by wszyscy potrafili spojrzeć na dziecko z jego perspektywy! Ta grupa ma nam to ułatwić!
To co? Dołączysz do nas?

rozwój i wychowanie dziecka